Sumar

http://retete-vechi-si-noi.blogspot.ro/ — Caietul cu retete vechi si noi

Ultimul update — 06:23:33 (2 sec în urmă)
Urmatorul update — 06:23:34
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina000001704954461245220
Gazde IP00000108948628503154
Vizitatori unici00000123656818583724
Sesiuni unice00000128661877666068
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.01.41.72.1
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.01.01.11.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.01.11.21.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Thu, 26 Apr 2018 06:23:35)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina1704
Gazde IP1089
Vizitatori unici1236
Sesiuni unice1286
Afisari de pagina per vizitator1.4
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina95446
Gazde IP48628
Vizitatori unici56818
Sesiuni unice61877
Afisari de pagina per vizitator1.7
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina1245220
Gazde IP503154
Vizitatori unici583724
Sesiuni unice666068
Afisari de pagina per vizitator2.1
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-04-20
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-23
2018-04-24
2018-04-25
2018-04-26

Top site-uri

Aces site nu este listat in lista Top site-uri
 
Promoveaza cu GoStats