Sumar

http://totalinvestcluj.ro — Total Invest Cluj Napoca

Ultimul update — 05:13:09 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 05:13:10
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina2935229377461233079168
Gazde IP29188513311389322351
Vizitatori unici29259916369503627187
Sesiuni unice292510617387578132158
Afisari de pagina per vizitator1.01.01.42.32.22.02.42.9
Sesiuni per vizitator1.01.01.01.11.11.01.11.2
Vizitatori per gazda IP1.01.01.41.21.21.21.31.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina35
Gazde IP18
Vizitatori unici25
Sesiuni unice25
Afisari de pagina per vizitator1.4
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.4
Vizitatori unici

Astazi

(Thu, 21 Sep 2017 05:13:10)
Afisari pagina2
Gazde IP2
Vizitatori unici2
Sesiuni unice2
Afisari de pagina per vizitator1.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina229
Gazde IP85
Vizitatori unici99
Sesiuni unice106
Afisari de pagina per vizitator2.3
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina746
Gazde IP311
Vizitatori unici369
Sesiuni unice387
Afisari de pagina per vizitator2.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina12330
Gazde IP3893
Vizitatori unici5036
Sesiuni unice5781
Afisari de pagina per vizitator2.4
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.3
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina79168
Gazde IP22351
Vizitatori unici27187
Sesiuni unice32158
Afisari de pagina per vizitator2.9
Sesiuni per vizitator1.2
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2017-09-1500:01:45
2017-09-1600:00:06
2017-09-1700:00:00
2017-09-1800:00:52
2017-09-1900:00:46
2017-09-2000:00:20
2017-09-2100:00:00

Sisteme de Operare

Unknown1
Windows NT 10.01

Top site-uri

Aces site nu este listat in lista Top site-uri
 
Promoveaza cu GoStats