Sumar

http://totalinvestcluj.ro — Total Invest Cluj Napoca

Ultimul update — 13:06:14 (2 sec în urmă)
Urmatorul update — 13:06:14
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina000003966888265
Gazde IP000003296825122
Vizitatori unici000003427031195
Sesiuni unice000003482136689
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.01.02.32.8
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.01.01.11.2
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.01.01.41.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Tue, 14 Aug 2018 13:06:18)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina3
Gazde IP3
Vizitatori unici3
Sesiuni unice3
Afisari de pagina per vizitator1.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina9668
Gazde IP2968
Vizitatori unici4270
Sesiuni unice4821
Afisari de pagina per vizitator2.3
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.4
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina88265
Gazde IP25122
Vizitatori unici31195
Sesiuni unice36689
Afisari de pagina per vizitator2.8
Sesiuni per vizitator1.2
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-08-08
2018-08-09
2018-08-10
2018-08-11
2018-08-12
2018-08-13
2018-08-14

Top site-uri

Aces site nu este listat in lista Top site-uri
 
Promoveaza cu GoStats